zikr-i ask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zikr-i ask

Zikri Aşk İle Söyleyenler..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İmanı Tazeleme duası..

3 posters
YazarMesaj
§iyahinci

§iyahinci

İmanı Tazeleme duası.. Empty
MesajKonu: İmanı Tazeleme duası..   İmanı Tazeleme duası.. Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 11:00 am

ALLAHümme inni euzu bike en üşrike bike şey’en ve ene a’lemu ve estağfiruke lima la a’lem. İnneke ente’l allamul guyub.

Anlamı: ALLAHım! Şüphesiz ben bilerek herhangi bir şeyi şirk koşmak (eş ve ortak tanımak) tan sana sığınırım. Bilmeyerek işlemiş olduğum(şirk ve hatalarım) ın senden bağışlanmasını dilerim. Şüphesiz ki bütün gaybları (gizli şeyleri) ancak sen bilirsin." (et-Terğıb ve et-Terhib: 1/76)

ALLAHümme innî ürîdü en üceddidel-îmâne tecdîden bikavli la ilahe illALLAH Muhammedün Resulullah)

Anlamı: Ya Rabbi, la ilahe illALLAH Muhammedün Resulullah diyerek imanımı ve nikahımı tazeliyorum.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İmanı Tazeleme duası..   İmanı Tazeleme duası.. Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 11:19 am

Her gün imanımızı tazeliyelim o zaman tesekkürler garagız Wink

ALLAHümme inni euzu bike en üşrike bike şey’en ve ene a’lemu ve estağfiruke lima la a’lem. İnneke ente’l allamul guyub.
http://zikriask.eniyiforum.org
kibar

kibar

MesajKonu: Geri: İmanı Tazeleme duası..   İmanı Tazeleme duası.. Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 1:36 pm

§iyahinci demiş ki:

Anlamı: ALLAHım! Şüphesiz ben bilerek herhangi bir şeyi şirk koşmak (eş ve ortak tanımak) tan sana sığınırım. Bilmeyerek işlemiş olduğum(şirk ve hatalarım) ın senden bağışlanmasını dilerim. Şüphesiz ki bütün gaybları (gizli şeyleri) ancak sen bilirsin." (et-Terğıb ve et-Terhib: 1/76)

ALLAHümme innî ürîdü en üceddidel-îmâne tecdîden bikavli la ilahe illALLAH Muhammedün Resulullah)

Anlamı: Ya Rabbi, la ilahe illALLAH Muhammedün Resulullah diyerek imanımı ve nikahımı tazeliyorum.

Allah razı olsun kardeşim emeklerine sağlık
§iyahinci

§iyahinci

MesajKonu: Geri: İmanı Tazeleme duası..   İmanı Tazeleme duası.. Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 4:17 pm

Abi şeytan hiç bırakmıyo farkında olmadan bazen tuhaf şeyler zikredebiliyo dilimiz.. Geçen istemeden öle birşey yaptım.. Ve bunun duasını araştırmam gerektiğine şartlandırdım kendimi.. Ve duası da varmış.. Rabbim bize imanımızı kaybetmekten korusun inş.
kibar

kibar

MesajKonu: Geri: İmanı Tazeleme duası..   İmanı Tazeleme duası.. Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 4:23 pm

evet kardeşim doğru söyliyorsun

Rabbim şeytanın şerrinden ve oyun larından bizleri korusun Amin

tekrar teşekür kardeşim faydalı bir çalışma

İmanı Tazeleme duası..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Günün Duası:
» Hz.Ömerin imanı
» Hz.Ömerin imanı 2