zikr-i ask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zikr-i ask

Zikri Aşk İle Söyleyenler..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!"

2 posters
YazarMesaj
akif karaca

akif karaca

10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!" Empty
MesajKonu: 10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!"   10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!" Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 9:43 am

"10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!"

Van Gaal'den Barça itirafı !.. Bayern Münih Teknik Direktörü Louis Van Gaal "10 maç yapsak 9'unu Barcelona kazanır" dedi.

Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'ı eleyip Lyon'a rakip olan Bayern Münih'te Van Gaal, Barcelona'nın, Avrupa'nın en iyi takımına sahip olduğunu söyledi. Ancak kadrosuna rağmen Barcelona'nın yenilmez olmadığını da ifade eden Van Gaal, Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Manchester United'ı elediklerini hatırlattı ve Bayern Münih'in her takımı yenebilecek güce sahip olduğunu belirtti. Van Gaal, ''Barcelona'nın, Avrupa'nın en iyisi olduğunu her zaman söyledim. Katalan ekibin ardından Chelsea, Arsenal ve Manchester United geliyor'' diye konuştu ve 10 maç içinde kazanabilecekleri tek maçın Şampiyonlar Ligi finalinde oynanabileceğini kaydetti. Bayern Münih, Şampiyonlar Ligi yarı finalinde Lyon, Barcelona ise İnter ile karşılaşacak.
erdialemdar

erdialemdar

MesajKonu: Geri: 10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!"   10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!" Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:04 am

Barcelona bu kupayı alır Very Happy
akif karaca

akif karaca

MesajKonu: Geri: 10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!"   10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!" Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:40 am

Bence Dünyanın en iyisi Barcelona
erdialemdar

erdialemdar

MesajKonu: Geri: 10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!"   10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!" Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 9:23 pm

Twisted Evil

10 maç yapsak 9'unu kaybederiz!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dursunali Erzincanlı "İlk Yıldızlar" [Flash]
» "Takımımla iftihar ediyorum"
» "Şampiyon kim olursa olsun"
» "Messi'nin Afrika'da işi zor"
» Onur: "Sabrettim ve kazandım"