zikr-i ask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zikr-i ask

Zikri Aşk İle Söyleyenler..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Tek hedefimiz kupada final"

YazarMesaj
kibar

kibar

"Tek hedefimiz kupada final" Empty
MesajKonu: "Tek hedefimiz kupada final"   "Tek hedefimiz kupada final" Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 9:48 am

12 Nisan 2010 / 16:03
Güneş, tek hedeflerinin kupada finale çıkmak olduğunu söyledi.
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş Medya Merkezi aracılığıyla yaptığı açıklamada şu andaki tek hedefin Ziraat Türkiye Kupası’nda finale yükselmek olduğunu vurguladı.

Yarı finalin ilk ayağında elde edilen sonucun ardından bir sürpriz yaşamak istemediklerini kaydeden Güneş, “İlk maçta elde edilen sonuç ne olursa olsun ligde iyi işler yapan bir takıma karşı deplasmanda oynayacağız. Rakibimize kesinlikle saygı duyuyoruz. Tüm ciddiyetimizle bu müsabakaya hazırlanarak final için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Trabzonspor’u Avrupa’ya taşıyacak en önemli yarışın kupa olduğunun altını çizen Güneş, “Bu nedenle çok dikkatli olmalıyız. Hata yapmaya tahammülümüz yok. Önümüzdeki sezon Avrupa kupalarında olmak ve turlar geçmek istiyoruz. Ziraat Türkiye Kupası vasıtasıyla en kısa yoldan bu hedefe ulaşabiliriz. Bizim dışımızda yaşanan tartışmaların hiç biriyle ilgilenmiyoruz. Ligdeki konumumuz nedeniyle bir süredir önceliğimiz kupaydı. Şimdi bu yarışın arifesindeyiz. Kupayı almak için yola çıktık ve bu nedenle yarı finali geçmeliyiz” yorumunu yaptı.

Şenol Güneş, Beşiktaş maçı sonrasında kamp ortamını sürdüren takımın motivasyonundan ve moralinden son derece memnun olduğunu da sözlerine ekledi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dursunali Erzincanlı "İlk Yıldızlar" [Flash]
» "Takımımla iftihar ediyorum"
» "Şampiyon kim olursa olsun"
» Bir Cihan İmparatorluğu: "Osmanlı "
» Onur: "Sabrettim ve kazandım"