zikr-i ask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zikr-i ask

Zikri Aşk İle Söyleyenler..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Colman: Derbileri severim

YazarMesaj
kibar

kibar

Colman: Derbileri severim Empty
MesajKonu: Colman: Derbileri severim   Colman: Derbileri severim Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 4:48 pm

08 Nisan 2010 / 16:05
Trabzonspor'un Arjantinli futbolcusu Gustavo Colman, Cumartesi günü oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesi, kendisine ve takımına güveniyor.
Colman, derbi maçların atmosferinin çok farklı olduğunu belirterek, "Galatasaray'a gol atmıştım, Beşiktaş'a da neden olmasın" diye konuştu.

Trabzonspor'da hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesi teknik heyet futbolcuların motivasyonunu artırmaya çalışıyor. Ancak oyuncularının aşırı hırslanmasının önüne geçmeye çalışan tecrübeli teknik adamın, yaşanan sakatlıklar nedeniyle canının sıkkın olduğu belirtildi. Serkan Balcı ve Ömer Aysan'ın sakatlıkları nedeniyle takımla fazla antrenman yapma şansı bulamamasından yakınan Güneş'in, takımda bazı değişikliklere de gitmesi bekleniyor. Özellikle antrenmanlarda oldukça hırslı gözüken ve Trabzon Karadenizspor ile oynanan hazırlık maçında 2 gol atan Teofilo'dan yararlanmak isteyen Güneş'in, çift forvetli sisteme dönebileceği belirtildi.

COLMAN: "GOL ATMAK İSTİYORUM"

Bordo - mavili takımda son haftalardaki performansıyla büyük dikkat çeken Arjantinli futbolcu Gustavo Colman, Beşiktaş maçında da gol atmak istediğini söyledi. Colman, derbi maçları sevdiğini belirterek, "Bu tür maçlardaki atmosferler tüm futbolcular için ateşleyici oluyor. Ben de son Galatasaray derbisinde gol atmıştım. Beşiktaş maçında da neden olmasın? Tüm taraftarlarımıza kupa maçı öncesi çok güzel bir hediye vermek istiyoruz. Tüm maçlar bizim için önemli ama derbi maçların önemi biraz daha fazla oluyor" şeklinde konuştu

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEVERİM BEN SENİ CANDAN İÇERU