zikr-i ask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zikr-i ask

Zikri Aşk İle Söyleyenler..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mütevazi Messi

2 posters
YazarMesaj
kibar

kibar

Mütevazi Messi Empty
MesajKonu: Mütevazi Messi   Mütevazi Messi Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 8:05 am

Dünya basını tarafından futbol tarihinin en iyi futbolculardan biri olarak gösterilen Messi, El Mundo gazetesinde yayımlanan röportajında, Pele, Maradona, Cruyff, Di Stefabo gibi önemli isimlerle kıyaslanmasını, "Henüz 22 yaşındayım. Her şey çok hızlı geçiyor, biraz rahat olmak gerekir. Efsane, büyük futbolcu olmak için Dünya Kupası'nı da kazanmak gerekir" şeklinde değerlendirdi.

Sahada yarattığı, göze çok hoş gelen pozisyonlarla ilgili "Kendiliğinden oluyor. Bu pozisyonları ne düşündüm, ne de çalıştım" diyen Messi, "sahada önemli olanın bu pozisyonları yaratmayı denemek" olduğunu vurguladı.

Barcelonalı futbolcu, "Kimseye saygısızlık etmek istiyorum. Sadece futbol oynuyorum ama kendime göre..." ifadesini kullandı. Bu arada İspanyol basınında Messi'ye yönelik övgüler bugün de devam etti. Messi'yi durdurmanın zor olduğu, birçok spor adamı tarafından dile getirilirken, Mallorca'nın teknik direktörü Gregorio Manzano, "Onu durdurmak için bir av tüfeği alıp, arkasından bam bam diye ateş etmek lazım!" diyerek, İspanyol
Admin
Admin
Admin

Mütevazi Messi Empty
MesajKonu: Geri: Mütevazi Messi   Mütevazi Messi Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 10:40 am

Adam insanmı ya nasıl top oynuyor öyle en son golude şahaneydi sipikerler bile şaşırdı king
http://zikriask.eniyiforum.org
kibar

kibar

Mütevazi Messi Empty
MesajKonu: Geri: Mütevazi Messi   Mütevazi Messi Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 11:13 am

olsun trabzona alırız oni flower

Mütevazi Messi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu da Trabzonspor'un Messi'si
» Barcelona'da Messi büyüledi
» Ronaldo, Messi için ne dedi?
» "Messi'nin Afrika'da işi zor"