zikr-i ask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zikr-i ask

Zikri Aşk İle Söyleyenler..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Federasyon 3 maymunu oynuyor

YazarMesaj
kibar

kibar

Federasyon 3 maymunu oynuyor Empty
MesajKonu: Federasyon 3 maymunu oynuyor   Federasyon 3 maymunu oynuyor Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:55 pm

26 Mart 2010 / 14:48
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım : "Hakem odasını bastığım iddiaları yalandır." dedi.
İşte Aziz Yıldırım'ın açıklamaları

'Farklı bir manzara karşısındayız. Konuşunca hemen ceza alıyorsunuz. Haklarınızı kullanamıyorsunuz. Arkadaşlarımın bana tavsiyeleri 'yazılı metni oku, onun dışına çıkma' şeklinde. Ben de buna uyacağım. Çünkü yine ceza alabilirim. Antep maçının devre arasında olan olaylar nedeniyle 21 gün hak mahrumiyeti cezası aldım. Basında da imalı, farklı yazılar var. Öyle bir durum yok. Bugünkü toplantının amacı da herhangi bir tepkiden dolayı değil. Hakem odasını bastığım iddiaları yalandır. Yapılan toplantı ile ilgili kulübümüz adına düşüncelerimi söylüyorum. Manisaspor ile oynanılan maç öncesinde taraftarımızın Özhan Canaydın için yaptıkları çok önemlidir. Canaydın'ın mekanı cennet olsun. Tüm spor ailesinin birbirlerine taziyelerini ilettiği bu günde Özgener'in açıklamalarını dinlediğimde yalnızca ben depil bu ailenin tüm fertleri üzüntü duydu. Bulunduğu makamı yok sayarak yakışıksız, gerçek dışı açıklamalar yapmıştır. TFF Başkanı'nın bu konuşmaları herkesi rahatsız etmiştir. Yüzlerce kişi ile yapılan seyahat masraflarının hesabını vermesi gereken kişiler bu konuyu ört-pas etmeye çalışıyor. Bu toplantı sadece bir iktidar toplantısıdır. Bu toplantı kulüplerin çoğunu memnun etmiyor. TFF Başkanı, bu konularda öncelikle öz eleştiri yapmalıdır. F.Bahçe SK olarak, Hasan Doğan'a duyduğumuz saygı için Özgener'e de destek verdik. Özgener'e tam destek verdik. Ancak söz verilenlerin gerçekleşmemesi, kulüplerin adaletsiz durumunda sürekli şikayette bulunması ve çözüm olarak için hiçbir şey yapılmaması bugün bizi buraya getirmiştir. TFF 3 maymunu oynuyor. kendi hatalarını itiraf eden hakemler bir hafta sonra başka bir karşılaşmada görevlendiriliyorlar. Bu da demek oluyor ki hataya göz yumuluyor. TFF tarafından gerçekleştirilen tavır, basının yorumlarına göre şekilleniyor. Örneğin bir gazetede çıkan haberin kaynağı Federasyon yetkilisidir. Bunun gibi onlarca örnek vardır. Son olarak da hakem odasını bastığım haberi basına servis edildi. Bu nedenle de başkan tarafıma ağır eleştiriler yaptı. Bir programa katılan TFF eski çalışanı söz konusu çarpık durumu da açıklamıştır.

TFF ise bu şahsın kişiliği hakkında yorum yapmıştır. Bu olumsuzlukları biz mağdur olduğumuz için değil tüm kulüplerin mağdur olduğu için açıklıyorum. TFF, sırça köşkte oturarak yönetilemez. Resmi sitemizde yapılan açıklamalar kurumsallığımızın açıklamasıdır. TFF Başkanı, bu açıklamalardan rahatsız oluyor. Tribünden bir insanın atılmasına 200 bin TL para cezası veren fedrasyon bir siteden yapılan açıklama için 50 bin TL ceza veriyor'

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Federasyon ipin ucunu kaçırdı
» Bizim Federasyon şike yapmış